Atrakcyjny leasing 106% na Renault

Prowadzisz firmę, dla której auto jest podstawą efektywnego funkcjonowania? Pomyśl zatem o leasingu samochodowym od autoryzowanego dealera!

Czym jest leasing samochodowy?

Za początki leasingu uznaje się lata 50-te XX wieku. Właśnie w tym czasie, w Stanach Zjednoczonych, powstała korporacja o nazwie United States Leasing Corporation, która jako pierwsza oferowała niniejsze rozwiązanie współfinansowania zakupu. Wraz z upływem lat leasing zyskiwał na popularności, aby stać się wiodącą formą wsparcia finansowego dla przedsiębiorców.

Zalety leasingu samochodowego

Firmy bardzo często wybierają leasing, gdyż wiąże się to z szeregiem korzyści. Do jego największych zalet należą:

  • preferencyjna cena – leasingowany samochód nie jest znacząco droższy niż ten, który został zakupiony za gotówkę od ręki;
  • możliwość wpisania auta jako środek trwały – dzięki temu pojazd nie ma żadnego negatywnego wpływu na zdolność kredytową działalności gospodarczej;
  • serwisowanie – leasingodawcy bardzo często w swoich ofertach zawierają taką usługę.

Leasing 105% na Renault od autoryzowanego dealera

Leasing samochodowy dostępny jest w różnych wariantach. Jednym z nich jest leasing 105% oferowany przez Renault Financial Services (https://www.renaultfinansowanie.pl/leasing-105-procent), który charakteryzuje się tym, że koszt całkowity ponoszony przez leasingobiorcę wynosi od 105%.

W praktyce wygląda to tak, że jeśli kupujemy auto warte 40 000 zł, to niniejsza cena powiększona o 5% będzie stanowić punkt wyjściowy do naliczania miesięcznych rat. Wynik jest więc prosty – podstawą do ustalenia rat wyniesie 42 000 zł.

Na co może jeszcze liczyć przedsiębiorca decydujący się na leasing 105%? Przede wszystkim jasnych, nieskomplikowanych zasad. Do charakterystycznych cech oferty Renault Financial Services należą:

  • opłata wstępna wynosząca minimum 10%;
  • okres leasingowania można dopasować do indywidualnych potrzeb – od 24 do 60 miesięcy;
  • możliwość wykupu pojazdu.

Nowe Renault dla Twojej firmy? To możliwe z leasingiem 105%!