Kredyt gotówkowy online — jak uzyskać pieniądze bez wychodzenia z domu?

Dzięki nowoczesnym zdobyczom techniki zaciągnięcie kredytu gotówkowego jest dziś łatwiej-sze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W artykule wyjaśnimy, jak uzyskać pieniądze bez wychodzenia z domu.

Kredyt gotówkowy to popularny produkt bankowy, który umożliwia szybkie, bezpieczne i wygodne pożyczenie pieniędzy na dowolny cel. Pozyskane z jego tytułu środki możesz przeznaczyć na sfinansowanie nieprzewidzianych wydatków, bieżących kosztów lub skrupulatnie planowanych celów. Sięgając po kredyt gotówkowy, pożyczysz od kilku aż do kilkuset tysięcy złotych, a spłatę rozłożysz na wygodne raty, które nie obciążą nadmiernie Twojego budżetu.

Kredyt gotówkowy — nie tylko w oddziale

Dzięki nowoczesnym zdobyczom techniki zaciągnięcie kredytu gotówkowego jest dziś możliwe nie tylko w oddziale banku, ale także w 100 procentach online, bez wychodzenia z domu. Chcesz pożyczyć pieniądze przez internet? Sprawdźmy, jak to zrobić. Aby precyzyjnie zobrazować cały proces, posłużymy się konkretnym przykładem. Będzie nim kredyt online dostępy w Santander Consumer Banku.

Zanim złożysz wniosek

Zanim złożysz wniosek o kredyt gotówkowy online, zastanów się, ile pieniędzy potrzebujesz i jaką kwotę miesięcznie będziesz w stanie przeznaczyć na spłatę raty. Dzięki temu precyzyjnie dopasujesz okres spłaty do własnych możliwości finansowych i unikniesz nadmiernego obciążenia budżetu. W ten sposób unikniesz niepotrzebnego stresu, ograniczając ryzyko opóźnienia płatności do minimum.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy online — krok po kroku

Wiesz już, ile pieniędzy chcesz pożyczyć i jaką kwotę możesz przeznaczyć na spłatę raty?

  1. Wejdź na stronę https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-online,9.html i naciśnij przycisk Złóż wniosek.
  2. Przy pomocy suwaków ustaw preferowaną kwotę kredytu i okres spłaty. W prawej części ekranu znajdziesz informację o wysokości raty przy ustawionych wcześniej parametrach. Jeśli chcesz ją obniżyć, zwiększ liczbę rat. Jeśli chcesz podnieść — zmniejsz. Kiedy rozwiniesz sekcję Szczegóły finansowania, poznasz także całkowity koszt kredytu, całkowitą kwotę do zapłaty, wartość prowizji, oprocentowania, kwotę odsetek i RRSO. Jeśli wybrałeś optymalne dla siebie parametry kredytu, naciśnij przycisk Dalej.
  3. W formularzu wpisz swoje dane: imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu i adres e-mail. Naciśnij przycisk Dalej.
  4. W formularzu wpisz swoje obywatelstwo, kraj urodzenia, serię i numer dokumentu tożsamości, datę jego wydania i ważnoś Naciśnij przycisk Dalej.
  5. Wpisz dane adresowe: kod pocztowy, miejscowość, ulicę, numer mieszkania i domu. Zaznacz także, jaki typ mieszkania zamieszkujesz (mieszkanie własne, wynajmowane etc.).
  6. Wpisz dane dodatkowe: wykształcenie, stan cywilny oraz numer konta bankowego. Naciśnij przycisk Dalej.
  7. Wpisz informację o źródle i kwocie dochodó Na tym etapie bank nie będzie wymagał od Ciebie dodatkowych zaświadczeń, które potwierdzą zadeklarowane dane.
  8. Wpisz dane na temat: miesięcznych zobowiązań w innych bankach i instytucjach finansowych, miesięcznych kosztów utrzymania gospodarstwa domowego, liczby osób na Twoim utrzymaniu, miesięcznych zobowiązań finansowych innych niż kredytowe oraz sposobie płatności za telefon. Po uzupełnieniu wszystkich danych i zaznaczeniu niezbędnych zgód naciśnij przycisk Złóż wniosek.
  9. Po wysłaniu wniosku kredytowego bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową i wyda decyzję. Jeśli będzie pozytywna, na wskazany adres e-mail otrzymasz komplet dokumentó Zapoznaj się z nimi i zaakceptuj w eWniosku.
  • Ostatnim krokiem całego procesu jest konieczność potwierdzenia danych osobowych. Taka procedura zapewnia bezpieczeństwo transakcji, potwierdzając kredytodawcy, że jesteś dokładnie osobą, która wypełniła wniosek i nikt się pod Ciebie nie podszywa. Aby zweryfikować tożsamość, zrób przelew 1 zł z konta, którego numer wpisałeś we wniosku. Bank potwierdzi Twoje dane i zwróci Ci wpłaconą kwotę. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, pieniądze z kredytu niezwłocznie zasilą Twoje konto.

Cała procedura w praktyce nie potrwa dłużej nie kilka minut i pozwoli pożyczyć pieniądze wygodnie, szybko i bezpiecznie.
Opracowano na zlecenie partnera Santander Consumer Bank.

Źródło:
https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe